Všetko o swingers párty

Zdieľať článok

Ako raz istý muž povedal „Sex – najväčšia zábava bez smiechu, ktorú som kedy zažil.“. Je potrebné povedať, že sa ani len trošku nemýlil. Ľudia sa predsa od prírody radi bavia a čo viac, majú radi sex. Skvelou formou zábavy, ktorá je pre 21. storočie bežná, je takzvaná swingers párty.

Na úvod je potrebné povedať, že nezasvätení ľudia si asi len ťažko predstavia čo je podstatou takejto párty. Dôležitá je tiež informácia o tom, že nie všetky swingers párty je možné prirovnať k sexuálnym orgiám. Viac-menej sme si týmto už odpovedali na základnú otázku, čo swingers párty je.

Keď na takúto párty prídete, zvyčajne nájdete všetkých úplne oblečených. Na večierkoch swingerov je vo všeobecnosti vyhradený priestor na hranie, ale inak to bude ako každá iná párty, plná zábavy, alkoholu a aj sexuálnych radovánok. K dispozícii budú nápoje, občerstvenie a ľudia pripravení na sex. Vy, a prípadne aj váš partner, môžete tancovať a robiť bežné párty veci. Jediný skutočný rozdiel je v tom, že sa budete rozhodovať, či sa chcete zblížiť s ostatnými pármi, s ktorými sa rozprávate.

Swingers párty sa tiež môže konať kdekoľvek, preto je pochabé čakať nato, že túto párty budete musieť hľadať niekde v temných uličkách. Môžu sa konať v súkromných rezidenciách, luxusných hoteloch, vyhradenom klube, dokonca aj na výletných lodiach. Kdekoľvek sa stanú, vždy sú len pre pozvaných.

Čo je však najdôležitejšie, pamätajte na to, že swingers party sú bezpečným priestorom pre rovnako zmýšľajúcich ľudí, aby sa navzájom podelili o svoje spoločné túžby.

Je dobré, aby ste pred návštevou swingers párty vedeli, čo robiť a čo čakať. Preto sme si pre vás pripravili nasledujúcich 5 rád, za ktoré budete pred príchodom na swingers párty vďační.

Stanovte si pravidlá

Ak plánujete navštíviť swingers párty s partnerom je dobré uistiť sa, že idete z rovnakého dôvodu, napríklad oživenie sexuálneho života. Stanovte si pravidlá typu, čo sa stane na párty, na párty aj ostane alebo že bozkávanie s inými je úplne v poriadku. Nezabúdajte však na fakt, že stanovené pravidlá sa môžu za pochodu meniť v závislosti od toho, ako sa v daný moment budete cítiť.

Musíte byť spoločenský

Mnoho ľudí sa zvykne po návšteve swingers párty sťažovať na to, že sú tam príliš nešikovní ľudia. Vo svete swingerov však také niečo neexistuje. Tu sa vám nikto posmievať nebude. Prvým a najdôležitejším krokom je nadviazať kontakt a pôsobiť milo. Potom to už pôjde samo.

Nepreháňajte to s alkoholom

Viete čo je to trápny pocit? Stráviť celý týždeň fantazírovaním o trojke, dostať sa do bodu, kedy sa to skutočne stane, a potom si uvedomiť, že ste pili príliš veľa na to, aby ste s tým niečo urobili. Je samozrejmosťou, že budete potrebovať jeden, dva drinky, aby ste sa uvoľnili, ale nič netreba preháňať. Podobne ako v bežnom živote, nikto nechce mať sex s na mól opitým človekom.

Najprv sledujte, potom sa zapojte

Môžete sledovať porno na internete s touto tematikou, ale kým skutočne nebudete na mieste, nepochopíte pravú atmosféru. Keď ste na tejto párty prvýkrát, je dobrým zvykom najprv nevinne sledovať, ako sa veci vyvíjajú a až po chvíli sa zapojiť.

Informujte sa

Najdôležitejšia je komunikácia s partnerom, ktorá častokrát pripomína firemné porady, na ktorých sa diskutuje o tom, čo sa podarilo a čo nie. Komunikácia s partnerom by mala byť založená na podobnom princípe, kde spolu zhodnotíte priebeh každej jednej návštevy swingers párty. Zistíte tiež, či je potrebné nejaké pravidlá zmeniť, odstrániť alebo dokonca pridať.

zdroj: https://www.thrillist.com/sex-dating/nation/11-things-you-need-to-know-before-going-to-a-swingers-club

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »