Kiki_helenn: Ak by mi bolo niečo proti srsti, tak by som to nerobila. A v tom je tá sila OnlyFans

Zdieľať článok

Kristína, na sociálnych sieťach známa pod menom kiki_helenn, má 22 rokov a pochádza z Brna. Pracuje ako tantramasérka a popri tom pôsobí na OnlyFans, kde sa jej darí. V rozhovore nám povedala, čo ju viedlo k založeniu OnlyFans, ako ju ovplyvnilo to, že stratila účet s 15-tisíc fanúšikmi, aké návrhy dostáva od svojich fanúšikov, aj to, čo by ju presvedčilo o tom, aby skončila s OnlyFans. 

  • Prečo si sa rozhodla zaregistrovať na OnlyFans? Rozmýšľala si dlho nad tým, či do toho ísť?

OnlyFans som sa rozhodla zaregistrovať alebo založiť asi kvôli ničomu, zo začiatku som to chcela na skúšku, chcela som vidieť, ako sa to vyvinie, nečakala som, že ho budem mať tak dlho. Už ho mám skoro rok. Bola to celkom náhoda, že som si ho založila, najskôr som to celkom odsudzovala, ale potom som nejak prišla na to, že nech si každý robí, čo chce, pokiaľ ho to baví. Ja osobne som sa v tom našla, začala som sa mať viac rada, a tak. Nad OnlyFans som nepremýšľala nejak dlho, bolo to také z jedného dňa na druhý, takže som nad tým moc nerozmýšľala, ale samozrejme, vedela som, aké tam sú fakty, že potom na internete budú kolovať moje fotky alebo niečo také, s tým som zmierená, to je jasné.

  • Všimla som si na tvojom Instagrame, že ti zrušili účet s 15-tisíc fanúšikmi. Dá sa nejakým spôsobom dostať na novom profile k pôvodným číslam? Koľko ti to asi zaberie času?

Áno, prišla som o účet s 15-tisíc sledujúcimi a dosť ma to naštvalo, pretože som do toho dávala veľa času, snažila som sa to spravovať, mať pekné fotky a tak, ale dajú sa zohnať ďalší sledujúci, napríklad robiť spolupráce s rôznymi dievčatami, čo majú tiež OnlyFans, alebo sa propagovať na iných sociálnych sieťach, napríklad Twitter, ten je podľa mňa najlepší, Reddit, TikTok, Instagram samozrejme, je toho veľa. Potom sú aj rôzne agentúry, že ti spravujú účet, odpisujú fanúšikom, ale berú si väčšinou 20 až 30 percent, čo mi príde také, že keď si OnlyFans berie 20 percent a ešte si zoberie 20 až 30 percent nejaká agentúra, tak ti zostane napríklad 50 percent, čo mi príde naprd a zatiaľ nie som taká slávna, aby som potrebovala niekoho, kto by mi spravoval účet, zatiaľ stíham odpisovať všetkým fanúšikom a tak. A koľko mi trvá času nahnať tam ľudí? To je individuálne, záleží koľko dá do toho človek času, takže je to individuálne. 

  • Čo sa týka registrácie na OnlyFans, nebála si sa predsudkov, neúspechu, ale aj veľkej konkurencie? Vzhľadom na to, že na OnlyFans pôsobí naozaj veľa dievčat.

A či som sa nebála predsudkov alebo neúspechov? To asi skôr nie, pretože ako som hovorila, ja som si to chcela založiť najskôr na skúšku a potom by som videla ako mi to ide a už zo začiatku som mala celkom pekný zárobok, takže som s tým pokračovala. Potom som chodila na rôzne fotenia s fotografmi, a tak ma to začalo dosť baviť. Celkovo ma veľmi baví vymýšľať nové fotky na rôznych miestach, oblečenie, aby to bolo niečím zaujímavé, aby to neboli takzvané basic fotky. Veľkej konkurencie som sa asi nebála, OnlyFans je veľká platforma, je tam veľa dievčat, ale ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí, takže si myslím, že sa vždy nájde niekto, komu sa budem páčiť a vždy sa nájde niekto, komu sa nebudem páčiť.

  • Nebála si sa, že by OnlyFans mohlo nejakým spôsobom ovplyvniť tvoj osobný či pracovný život v budúcnosti?

Či som sa nebála, že by mohol OnlyFans ovplyvniť môj osobný alebo pracovný život? To v žiadnom prípade nie, môj osobný život, kamaráti a okolie to berú dobre, podporujú ma v tom. Vedia to aj moji rodičia a neberú to ako niečo zlé, naopak sú radi, že mám viac peňazí. Ale keby som napríklad točila porno, tak to by asi rodičia neboli veľmi radi, ale to by som asi nikdy nerobila. Mám rada na OnlyFans, že sa tam môže dávať viacmennej čokoľvek, čo chceš, záleží len na tebe. To sa mi páči, že si tam takto človek môže určiť, čo tam dáva a podobne. 

  • Môžeš nám popísať pozitíva a negatíva, ktoré na OnlyFans vnímaš?

Pozitíva a negatíva na OnlyFans? Tak negatíva určite to, že veľa ľudí kopíruje fotky z OnlyFans a potom to dáva na iné sociálne siete, kde si za to ešte nechávajú platiť, čo ma celkom hnevá, ale nedá sa s tým nič robiť, jedine nahlasovať tieto účty. Ale také negatívne veci takto v OnlyFans asi už iné nie sú. Pozitívne veci, tak určite ma teší, že som sa kvôli tomu začala mať viac rada, fakt ma baví to fotenie, vymýšľanie fotiek. Samozrejme, pozitívum sú aj peniaze.

  • Dostávaš často od fanúšikov návrhy na stretnutie? Stretla si sa niekedy s niekým zo svojich fanúšikov? Existuje nejaká „cena“, za ktorú by si sa s niekým zo svojich fanúšikov stretla?

Návrhy na stretnutie od fanúšikov dostávam celkom často, veľa fanúšikov chce sex za peniaze alebo podobne, ale to by som v žiadnom prípade, ani neviem za akú čiastku, nerobila. Jediná možnosť stretnutia mňa a fanúšika je, keby došli napríklad na masáž, robím tantrické masáže, takže tam, ale samozrejme diskrétne.

  • Splnila si niekedy niekomu zo svojich fanúšikov požiadavku, o ktorej si si predtým povedala, že by si to nikdy nespravila? Aké najbláznivejšie požiadavky si od svojich fanúšikov dostala?

Či som splnila nejakú požiadavku od môjho fanúšika, čo by som neurobila, respektíve čo by som si predtým povedala, že by som to neurobila, to asi úplne nie a zatiaľ som nemala nejaké šťastie, že by chcel odo mňa niekto niečo, čo by som nechcela robiť, vždy to bolo niečo, čo mi nevadilo, a na prianie som to urobila. Ale keby to bolo niečo, čo by mi bolo proti srsti a nechcela by som to robiť, tak by som to nerobila, a v tom je aj tá sila OnlyFans, že by som si povedala, že by som to nespravila.    

  • Má OnlyFans nejaký vplyv na tvoj sexuálny život? Ak áno, aký? Ak nie, myslíš, že sa to v budúcnosti zmení?

No ako som hovorila, tak som sa kvôli OnlyFans začala mať viac rada. Či to malo aj nejaký dopad na môj sexuálny život? Menej sa hanbím napríklad pred chlapcom, je to také, že som viac uvoľnená a začala som viac používať rôzne hračky, vibrátory, čo som predtým nikdy nepoužívala k sexu alebo sama. Od tej doby, čo mám OnlyFans, tak som začala viac experimentovať, a za to som rada, pretože som človek, ktorý rád skúša nové veci. Či má OnlyFans nejaký vplyv na môj sexuálny život? Tak možno to, že som aktuálne viac vyberavá na chlapov, takže sa viac akoby dívam na veci, aký je a tak. Predtým som išla zo vzťahu do vzťahu a bola som taká hlúpa. Teraz by som povedala, že som o niečo múdrejšia možno kvôli tomuto.

  • Zvažovala si už niekedy, že sa na to „vykašleš“? Je niečo, čo by ťa presvedčilo o tom, aby si s OnlyFans skončila?

Či som zvažovala, že sa na OnlyFans vykašlem? To zatiaľ nie, zatiaľ je to za mňa fajn, baví ma to a zatiaľ by som stále zostala na tej platforme. Niečo, čo by ma presvedčilo o tom, aby som na OnlyFans skončila? Asi jedine keby som mala priateľa a už by sme chceli zakladať rodinu alebo také niečo, ale inak asi nie. 

Source: https://onlyfans.com/kikihelen

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »